Zapraszamy do naszej szkoły i na stronę naboru elektronicznego...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Policealna szkoła dla dorosłych

Solidne wykształcenie i doświadczenie zawodowe...

Nowe kwalifikacje, nowe możliwości, nowa praca, nowe inspiracje...

Zawody w Branżowej Szkole Nr 12

Zobacz, że warto skorzystać z oferty naszej szkoły...

Monter izolacji budowlanych z montażem i konserwacją urządzeń klimatyzacyjnych

 

Chcesz mieć ciekawą, niebanalną pracę, a jednocześnie wszechstronny zawód, który daje kwalifikacje do wykonywania licznych prac budowlanych? Mamy dla Ciebie propozycję:

Monter stolarki budowlanej z wybranymi systemami dekarstwa

 

Dobry zawód to taki, którego wykonawcy poszukiwani są na rynku pracy. Producenci okien i drzwi od lat twierdzą,  że niezależnie od tego jak dobre są ich produkty, nie spełnią one swoich funkcji w przypadku złego montażu, a w naszym kraju brakuje  wykwalifikowanych fachowców, którzy zapewnią inwestorowi kompleksową usługę, obejmującą możliwie szeroki zakres prac montażowych oraz budowlanych. 

Elektryk z elementami fotowoltaiki i inteligentnych domów

 

Chciałbyś mieć elektryzującą pracę ?– wybierz zawód elektryka.

Bez udziału elektryka nie da się oddać żadnego budynku do użytku. Od czasu do czasu, każdy potrzebuje fachowca, który podłączy urządzenia elektryczne i sprawdzi ogólny stan instalacji. Zadania elektryka to między innymi: sprawdzanie poprawności połączeń instalacji i maszyn, wykonywanie i naprawy instalacji elektrycznych, zatwierdzanie pomiarów instalacji, oraz sprawdzanie czy instalacja została zaprojektowana zgodnie z przepisami.

Monter sieci i instalacji sanitarnych

 

1. Charakterystyka zwodu

Monter Sieci i  Instalacji Sanitarnych to zawód bardzo wszechstronny, który daje kwalifikacje do wykonywania licznych prac budowlanych, np. 

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie z elementami architektury wnętrz

 

Jeśli lubisz tworzyć i budować, od najmłodszych lat wcielałeś w życie swoje pomysły – możesz połączyć swoje zainteresowania z pracą. Zawód montera zabudowy jest  wszechstronny; daje kwalifikacje do wykonywania licznych prac budowlanych: suchej zabudowy, malarskich, tapeciarskich, posadzkarskich. Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie prowadzi prace związane z wykańczaniem budynków. Różnorodność robót, które ma do wykonania, wynika ze specyfiki budynków, stosowanych materiałów i narzędzi oraz stosowanej technologii.

Operator obrabiarek skrawających CNC z rozszerzeniem projektowania CAD/CAM

 

Interesują Cię maszyny i komputery? Chcesz nie mieć problemów ze znalezieniem pracy i jednocześnie dobrze zarabiać? To zawód operatora obrabiarek cnc jest właśnie dla Ciebie.  Umiejętność obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie przydaje się zwłaszcza teraz, kiedy przemysł dynamicznie inwestuje w nowe rozwiązania, a wykwalifikowani pracownicy są na wagę złota. Biorąc pod uwagę szybki wzrost zapotrzebowania na operatorów maszyn cnc, zarobki w tej branży cały czas rosną.

Współpracujemy

Skontaktuj się z nami

Dyrekcja Centrum

42-200 Częstochowa
ul. Przechodnia 11/15
tel. +48 34 324 24 81, +48 34 324 32 20
fax: +48 34 324 17 06
email: sekretariat@ckziu.eu
elektroniczna skrzynka podawcza: ePUAP CKZiU