Zapraszamy do naszej szkoły i na stronę naboru elektronicznego...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Policealna szkoła dla dorosłych

Solidne wykształcenie i doświadczenie zawodowe...

Nowe kwalifikacje, nowe możliwości, nowa praca, nowe inspiracje...

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Dziś w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości - 11 listopada. Ta data przypomina nam, że wolność raz zdobyta i niepodległość raz osiągnięta nie jest czymś trwałym, tylko czymś danym, co trzeba pielęgnować. Uczniowie kl.1 przedstawili program artystyczny o patriotycznym charakterze pt. „Pisk Orła Białego" w postaci teatru cieni. Uczniowie poznali w nim "polskie drogi", którymi kroczyła nasza Ojczyzna od czasu rozbiorów, aż do momentu odzyskania niepodległości.
Klasa I Branżowej Szkoły I Stopnia nr 12 złożyła uroczyste ślubowanie. 
Obejrzeliśmy również filmy, w których pokazaliśmy jak coroczne akademie niepodległościowe, konkursy oraz przeprowadzane akcje patriotyczne w szkole kultywują wśród uczniów wiedzę o 123-letnim okresie zaborów.

          

          

          

Współpracujemy

Skontaktuj się z nami

Dyrekcja Centrum

42-200 Częstochowa
ul. Przechodnia 11/15
tel. +48 34 324 24 81, +48 34 324 32 20
fax: +48 34 324 17 06
email: sekretariat@ckziu.eu
elektroniczna skrzynka podawcza: ePUAP CKZiU