Zapraszamy do naszej szkoły i na stronę naboru elektronicznego...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Policealna szkoła dla dorosłych

Solidne wykształcenie i doświadczenie zawodowe...

Nowe kwalifikacje, nowe możliwości, nowa praca, nowe inspiracje...

Rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego

2 września 2019 r. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego znowu zaczęło tętnić życiem. Po wakacyjnej przerwie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. Podczas uroczystości, po odśpiewaniu hymnu państwowego, Pan Dyrektor Dariusz Humaj powitał zebranych uczniów, rodziców i nauczycieli, życząc wszystkim sukcesów oraz radości czerpanej z pracy, a uczniom klas pierwszych – zawiązania wielu przyjaźni i szybkiego włączenia się w społeczność szkolną.
Jesteśmy przekonani, że rozpoczęty symbolicznie  pierwszym dzwonkiem rok szkolny 2019/2020 będzie dla wszystkich okresem pomyślnej i owocnej współpracy, opierającej się na zaufaniu, szacunku i przyjaźni.

Nie zapomnieliśmy również o upływającej 1 września 80  rocznicy wybuchu II wojny światowej i uczniowie naszej szkoły uczestniczyli ze sztandarem w częstochowskich uroczystościach.
4 września obejrzeliśmy o godz. 19.00 na Placu Biegańskiego spektakl „Czas mroku”, który nawiązywał do pierwszych dni wojny, kiedy żołnierze Wermachtu dokonali zbrodni na mieszkańcach Częstochowy i okolicznych miejscowości.
Wydarzenie to przeszło do historii jako Krwawy Poniedziałek, a liczba ofiar sięgała 600 osób.
Spektakl zgromadził tłumy widzów, którzy oddali cześć mieszkańcom miasta wymordowanym przez niemieckiego okupanta. 

Współpracujemy

Skontaktuj się z nami

Dyrekcja Centrum

42-200 Częstochowa
ul. Przechodnia 11/15
tel. +48 34 324 24 81, +48 34 324 32 20
fax: +48 34 324 17 06
email: sekretariat@ckziu.eu
elektroniczna skrzynka podawcza: ePUAP CKZiU