Zapraszamy do naszej szkoły i na stronę naboru elektronicznego...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Policealna szkoła dla dorosłych

Solidne wykształcenie i doświadczenie zawodowe...

Nowe kwalifikacje, nowe możliwości, nowa praca, nowe inspiracje...

Pierwsi absolwenci BS II Stopnia w CKZiU

Pierwsi absolwenci BS II Stopnia w CKZiU

 

    29 kwietnia br. po raz ostatni Absolwenci Branżowej Szkoły II Stopnia nr 1 w Częstochowie stanęli przed swoimi wychowawcami i nauczycielami, by w podniosłej atmosferze odebrać świadectwa ukończenia szkoły.

Nasi uczniowie kształcili się w następujących kierunkach:

●Technik robót wykończeniowych w budownictwie

●Technik mechanik

●Technik elektryk

 Moi drodzy, to wasz ostatni dzień w naszej szkole. Chciałabym powiedzieć , że lata, które mogliśmy spędzić razem z wami w murach tej szkoły i wszystkie chwile spędzone razem zostaną nam w pamięci na długo. Zapisaliście się w historii tej szkoły ,a ona w historii waszego życia. Mam nadzieję, że dobrze będziecie wspominać nie tylko swoich kolegów , ale również pedagogów i wszystkich pracowników szkoły  i w myślach nieraz będziecie do nas wracać. Dziś się cieszycie, bo kończycie tę szkołę, na co tak czekaliście, ale na pewno nie jeden z was jeszcze zatęskni. Dziś kończycie kolejny etap w swoim życiu .

Czegóż mogę wam życzyć, spełnienia marzeń, obrania właściwej drogi w życiu, i dojścia do zamierzonego celu. Jesteście młodzi, korzystajcie z tego jak najlepiej i jak najwięcej, ale nie zapominajcie o niebezpieczeństwach jakie na was czekają.

Adam Asnyk napisał: "Życie jest biegiem, staraj się o to abyś je dokończył"

Mam nadzieje, że wasz bieg będzie szczęśliwy i bez upadków. Dobiegniecie do mety z uśmiechem na twarzy bez większych kłopotów i zmartwień. Życzę wam tego z całego serca.

                                                                                                          Agnieszka Śliwowska

Współpracujemy

Skontaktuj się z nami

Dyrekcja Centrum

42-200 Częstochowa
ul. Przechodnia 11/15
tel. +48 34 324 24 81, +48 34 324 32 20
fax: +48 34 324 17 06
email: sekretariat@ckziu.eu
elektroniczna skrzynka podawcza: ePUAP CKZiU