Zapraszamy do naszej szkoły i na stronę naboru elektronicznego...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Policealna szkoła dla dorosłych

Solidne wykształcenie i doświadczenie zawodowe...

Nowe kwalifikacje, nowe możliwości, nowa praca, nowe inspiracje...

Wystawa plakatów ekologicznych

Wystawa plakatów ekologicznych

Serdecznie zapraszamy na wystawę plakatów ekologicznych, która będzie dostępna od 22 kwietnia do końca bieżącego miesiąca w auli, w budynku przy ul. Przechodniej 11/15.
To wyjątkowe wydarzenie, zorganizowane przez zespół grafiki i poligrafii cyfrowej, z okazji obchodów Dnia Ziemi, jest nie tylko okazją do podziwiania twórczości naszych uczniów, ale również zwraca uwagę na ważne kwestie ekologiczne, takie jak: podniesienie świadomości społeczeństwa w zakresie szeroko pojętej ekologii i działań na rzecz ochrony planety. Każdy z nas ma wpływ na to, w jakim środowisku żyjemy i może przyczynić się do ochrony środowiska. Trzeba pamiętać, że to nasza indywidualna odpowiedzialność, która zaczyna się od małych, codziennych działań.
Niech ta wyjątkowa twórczość młodych artystów inspiruje nas wszystkich do podejmowania aktywności na rzecz naszej planety. Dziękujemy naszym uczniom, którzy swoją pracą wnieśli „pierwiastek artystyczny” w progi naszej szkoły.
Wasze prace przypominają nam, jak ważne jest dbanie o Ziemię i jak wiele możemy osiągnąć poprzez sztukę i działanie.
Wystawa ma na celu wspieranie i promowanie idei ekologii i zrównoważonego rozwoju. Pamiętajmy: Każdy dzień powinien być dla nas Dniem Ziemi!

Współpracujemy

Skontaktuj się z nami

Dyrekcja Centrum

42-200 Częstochowa
ul. Przechodnia 11/15
tel. +48 34 324 24 81, +48 34 324 32 20
fax: +48 34 324 17 06
email: sekretariat@ckziu.eu
elektroniczna skrzynka podawcza: ePUAP CKZiU