Zapraszamy do naszej szkoły i na stronę naboru elektronicznego...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Policealna szkoła dla dorosłych

Solidne wykształcenie i doświadczenie zawodowe...

Nowe kwalifikacje, nowe możliwości, nowa praca, nowe inspiracje...

Prelekcja nt. profilaktyki chorób zakaźnych i uzależnień

Prelekcja nt. profilaktyki chorób zakaźnych i uzależnień

3 marca br. gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli Sanepidu, którzy zapoznali nas z problematyką chorób zakaźnych. Prelekcja połączona była ze spotkaniem z funkcjonariuszami Straży Miejskiej, którzy przybliżyli uczniom problematykę uzależnień oraz odpowiedzialności karnej nieletnich. Przysłowiową wisienką na torcie była możliwość przymierzenia alko -i narkogogli oraz poznanie Primy, psa służbowego częstochowskiej Straży Miejskiej przeszkolonego do wykrywania środków odurzających.

Współpracujemy

Skontaktuj się z nami

Dyrekcja Centrum

42-200 Częstochowa
ul. Przechodnia 11/15
tel. +48 34 324 24 81, +48 34 324 32 20
fax: +48 34 324 17 06
email: sekretariat@ckziu.eu
elektroniczna skrzynka podawcza: ePUAP CKZiU