Zapraszamy do naszej szkoły i na stronę naboru elektronicznego...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Policealna szkoła dla dorosłych

Solidne wykształcenie i doświadczenie zawodowe...

Nowe kwalifikacje, nowe możliwości, nowa praca, nowe inspiracje...

Rozpoczęcie roku szkolnego na Jasnej Górze

Rozpoczęcie roku szkolnego na Jasnej Górze

7 września na Jasnej Górze, odbyły się uroczystości inaugurujące rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024. Uroczystej Mszy Świętej na Jasnej Górze przewodniczył i homilię wygłosił bp Andrzej Przybylski, biskup pomocniczy arch. częstochowskiej. Przed Cudownym Obrazem Matki Bożej stawili się pracownicy Śląskiego Kuratorium Oświaty, dyrektorzy, nauczyciele oraz uczniowie ponad  60 szkół z Częstochowy i powiatu, które wystawiły poczty sztandarowe. Naszą szkołę reprezentowali: Mariusz Szulc, Kamil Kurczaba i Adam Kwapisz z klasy trzeciej.

 

Współpracujemy

Skontaktuj się z nami

Dyrekcja Centrum

42-200 Częstochowa
ul. Przechodnia 11/15
tel. +48 34 324 24 81, +48 34 324 32 20
fax: +48 34 324 17 06
email: sekretariat@ckziu.eu
elektroniczna skrzynka podawcza: ePUAP CKZiU