Zapraszamy do naszej szkoły i na stronę naboru elektronicznego...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Policealna szkoła dla dorosłych

Solidne wykształcenie i doświadczenie zawodowe...

Nowe kwalifikacje, nowe możliwości, nowa praca, nowe inspiracje...

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Ankieta dla uczniów - książka, którą polecam

Drodzy 
               Uczniowie,  Rodzice,  Nauczyciele.
Z przyjemnością informujemy, że Branżowa Szkoła I Stopnia nr 12  uzyskała dofinansowanie w ramach  „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”, dotyczącego wspierania w latach 2016-2020 organów prowadzących szkoły oraz biblioteki pedagogiczne w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych  (książek niebędących podręcznikami) do bibliotek szkolnych.
W związku z tym zwracamy się z prośbą o pomoc w stworzeniu listy zakupowej nowości wydawniczych do naszej szkolnej biblioteki. Podajcie tytuły książek/serii wydawniczych, które polecacie, które warto przeczytać, lub które chcielibyście, by znalazły się w naszej bibliotece. 
Na  propozycje czekamy do 15 września 2020 roku - w tym celu poprosimy Was o wypełnienie anonimowej ankiety. 
Propozycje tytułów, które chcielibyście widzieć w naszej bibliotece, można również zgłaszać lub wysyłać przez dziennik elektroniczny do nauczyciela języka polskiego pani Katarzyny Biel i nauczyciela bibliotekarza pani  Małgorzaty Wadowskiej.

Propozycje książek można składać również TUTAJ

 

Współpracujemy

Skontaktuj się z nami

Dyrekcja Centrum

42-200 Częstochowa
ul. Przechodnia 11/15
tel. +48 34 324 24 81, +48 34 324 32 20
fax: +48 34 324 17 06
email: sekretariat@ckziu.eu
elektroniczna skrzynka podawcza: ePUAP CKZiU