Zapraszamy do naszej szkoły i na stronę naboru elektronicznego...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Policealna szkoła dla dorosłych

Solidne wykształcenie i doświadczenie zawodowe...

Nowe kwalifikacje, nowe możliwości, nowa praca, nowe inspiracje...

Zakończenie roku szkolnego II klasy BS II stopnia

Zakończenie roku szkolnego II klasy BS II stopnia

W miniony piątek pożegnaliśmy absolwentów Branżowej Szkoły II Stopnia. Drodzy Słuchacze - dotarliście do mety ważnego etapu Waszego życia. Pamiętajcie jednak, że do mety przybywa się po to, aby wyruszyć w dalszą drogę. Sięgajcie więc po nowe doświadczenia, pamiętając przy tym, że szczyty zdobywa się krok po kroku. Los sprzyja odważnym, dla których pokonywanie siebie jest źródłem rozwoju i radości. Wy -  przez ostatnie dwa lata nauki w naszej szkole - wielokrotnie dawaliście dowody, że nie boicie się wyzwań. Chcielibyśmy, abyście tacy pozostali. Życzymy Wam dalszej wytrwałości oraz sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Współpracujemy

Skontaktuj się z nami

Dyrekcja Centrum

42-200 Częstochowa
ul. Przechodnia 11/15
tel. +48 34 324 24 81, +48 34 324 32 20
fax: +48 34 324 17 06
email: sekretariat@ckziu.eu
elektroniczna skrzynka podawcza: ePUAP CKZiU