Zapraszamy do naszej szkoły i na stronę naboru elektronicznego...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Policealna szkoła dla dorosłych

Solidne wykształcenie i doświadczenie zawodowe...

Nowe kwalifikacje, nowe możliwości, nowa praca, nowe inspiracje...

Oferowane kierunki 2024/2025

Szkoła Branżowa to więcej możliwości! 

Boisz się, że nie poradzisz sobie w technikum? – zacznij od Branżowej Szkoły I Stopnia, a po 3 latach podejmiesz decyzję, czy kontynuować naukę w 2-letniej Branżowej Szkole II stopnia i uzyskać tytuł technika.  Taki ruch daje Ci stabilizację i pozwoli zdobyć te same kwalifikacje, jakie miałbyś, kończąc 5-letnie technikum. 
Szkoła Branżowa I Stopnia pozwoli Ci w  krótkim czasie  przygotować się bardzo dobrze do pracy w wybranym zawodzie.  Po trzech latach jesteś gotowy do wejścia na rynek pracy. Kładziemy nacisk  na kształcenie zawodowe – co oznacza więcej niż w technikum zajęć praktycznych. W pierwszej klasie szkoły branżowej to jeden dzień, w drugiej klasie dwa dni, a w trzeciej klasie – aż trzy dni. Uczniowie kończący BS I są więc bardzo dobrze przygotowani zawodowo. Twoje umiejętności zawodowe, szczególnie te praktyczne, będą większe od umiejętności absolwentów techników, dlatego właśnie pracodawcy czekają na absolwentów branżówek. 
Proponujemy Ci naukę w 4 zawodach, które dają możliwość uzyskania atrakcyjnych kwalifikacji i umiejętności, tak potrzebnych na obecnym rynku pracy:

(kliknij w zawód, aby zobaczyć jego opis)

 

Pamiętaj! Na BS I nie musisz kończyć swojej edukacji – możesz kontynuować naukę w BS II i uzyskać tytuł technika, a po zdaniu matury – iść na studia.
Możesz także skorzystać z bogatej oferty Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych w naszej szkole, które dają możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień, umiejętności i kwalifikacji zawodowych. 

Będziesz miał wykształcenie i ZAWÓD a zawodowiec może więcej!  Ucz się i pracuj z pasją!

 

ZASADY POSTEPOWANIA REKRUTACYJNEGO

Współpracujemy

Skontaktuj się z nami

Dyrekcja Centrum

42-200 Częstochowa
ul. Przechodnia 11/15
tel. +48 34 324 24 81, +48 34 324 32 20
fax: +48 34 324 17 06
email: sekretariat@ckziu.eu
elektroniczna skrzynka podawcza: ePUAP CKZiU