Zapraszamy do naszej szkoły i na stronę naboru elektronicznego...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Policealna szkoła dla dorosłych

Solidne wykształcenie i doświadczenie zawodowe...

Nowe kwalifikacje, nowe możliwości, nowa praca, nowe inspiracje...

Warsztaty w Szkołach Podstawowych

Warsztaty w Szkołach Podstawowych

      W ramach współpracy ze Szkołami Podstawowymi odnośnie Doradztwa Zawodowego i promocji kierunków kształcenia w ostatni wtorek(14.12.2021) odwiedziliśmy  Zespół Szkolno-Przedszkolny im.Kornela Makuszyńskiego w Kalei.Uczniowie zapoznali się ze strrukturą naszej szkoły, z kierunkami nauczania, z kwalifikacjami i uprawnieniami jakie mogą u nas uzyskać w trakcie nauki.Po krótkiej prezentacji wszyscy wzięli udział w krótkich warsztatach , na którychn mogli bliżej zapoznać sie z naszą ofertą kształcenia.Zaainteresowanie było duże. Na zakończenie uczniowie zadawali pytania i oczywiście zaprosiliśmy  ich na warsztaty zorganizowane w naszej szkole, gdzie przy dobrze wyposarzonych pracowniach mogą zobaczyć i dowiedzieć sie dużo więcej o wybranym przez nich zawodzie.Jeżeli jesteś zainteresowny takimi warsztatami w naszej szkole lub chciałbyś abyśmy przyjechali do twojej szkoły zadzwoń pod numer umieszczony na naszej stronie internetowej , zgłoś chęć uczestnictwa a my zajmiemy się resztą.Poniżej nasza oferta edukacyjna

 

Operator obrabiarek skrawających z rozszerzeniem projektowania CAD/CAM

Elektryk z elementami fotowoltaiki i inteligentnych domów

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie z elementami architektury wnętrz

Monter izolacji  budowlanej z montażem i konserwacją urządzeń klimatyzacyjnych

Monter stolarki budowlanej z wybranymi systemami dekarstwa

 

 

 

Współpracujemy

Skontaktuj się z nami

Dyrekcja Centrum

42-200 Częstochowa
ul. Przechodnia 11/15
tel. +48 34 324 24 81, +48 34 324 32 20
fax: +48 34 324 17 06
email: sekretariat@ckziu.eu
elektroniczna skrzynka podawcza: ePUAP CKZiU